Yhteystiedot

Puheenjohtaja

Marjatta Tala,  marjatta.tala (at) lailanet.fi, 040-7760 120
 

Varapuheenjohtaja ja taloudenhoitaja

Seppo Porkka, seppo.porkka (at) lailanet.fi, 0400-764 777
 

Sihteeri

Sinikka Uusitalo, sinikka.uusitalo (at) lailanet.fi,  050-547 2421
 

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet

Atte Laine, atte.laine (at) msn.com, 044-959 9568, hallituksen jäsen
Birgit Kinnanen, birgit.kinnanen (at) lailanet.fi,  040-550 3845, hallituksen
varajäsen
Jussi Vaajasaari, jussi.vaajasaari (at) lailanet.fi,  0440-856 841,
hallituksenvarajäsen

 

Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


Liity jäseneksi

Jäseneksi voi liittyä jokainen eläkkeellä oleva opetusalalla toiminut henkilö. Jokainen jäsen kuuluu johonkin OSJ: n paikallisyhdistykseen ja paikallisyhdistyksen kautta valtakunnalliseen järjestöön.

Liity tästä »

Tutustu tästä
jäsenetuihimme »


 

 

 

Opetusalan Seniorijärjestö OSJ ry,
Undervisningssektorns Seniororganisation rf

Rautatieläisenkatu 6, 00520 Helsinki
020 748 9678 / 020 748 9736
seniorit(at)oaj.fi

www.osj.fi

Toimisto on avoinna arkisin klo 9–15.

Toimiston numeroihin soitettaessa puheluiden hinnat ovat seuraavat:
soitettaessa kiinteän puhelin-verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 6,55 snt/min
soitettaessa matka-viestinverkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 18,05 snt/min.